12 Ağustos 2013 Pazartesi

Tunicco 'dan Yaz Kolyesi


Yazın vazgeçilmezidir beyaz... Hele bir de bütün kış beklediğimiz güneşle buluştuysak; kendimizi şımartıp havamızı atmamıza yardımcı olur:)) 
Haftanın ilk iş gününün başladığı bu saatlerde, dün oflaya poflaya evlerine geri dönen İstanbulluların, bu hafta kıyafet veya aksesuar olarak en çok tercih edecekleri renk, açık tonlardan yana olacak diye düşünüyorum. 
İşte tam da bu sebeple kendim için hazırladığım kolyemi sizlerle paylaşmak istedim. Vakti zamanında Beşiktaş'ta sürekli alışveriş yaptığım, bir çok taki ve aksesuarimi yaratmama sebep olmuş, şimdilerle malesef yerinde yeller esen, içinde çok çeşitli takı malzemeleri bulabildiğiniz İrlan Takı'dan malzemelerimi almıştım. Bir tasarımcının işini kolaylaştıran en güzel şey, müşterisini iyi tanımasıdır.  Eh burada müşteri kendim olunca, nasıl bir kolye istediğim kafamda çoktan şekillenmişti bile. Fil dişi tonlarında 3 farklı boncuktan oluşan  kolyenin özelligi bir kaç farklı model olarak kullanılabilmesi. Boyunda 3 tur şeklinde kısa olarak, 2'li orta veya 2 tur dolamali uzun olarak kıyafete göre dilediginiz gibi kullanabilirsiniz.
Eger sizinde bu tarz hobileriniz varsa, kendinize veya sevdiklerinize açık tonlarda çok amaçlı bir kolye yapıp hediye edebilirsiniz. Acele edin, yaz bitiyor:)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder